Vrecká, vrecia, tašky

Koho by bavilo surfovať po internete a hodiny vyberať nové vrece? Zasa tak atraktívny tovar to nie je, čo si budeme rozprávať. V tom prípade to rýchle odbite – naše stránky sú k tomu viac než oprávnené! U nás nájdete široký výber vriec – všetko rýchlo, ľahko a za skutočne výhodné ceny! Navyše jedinečná ponuka – čím viac vriec zoberiete, tým lacnejšie nakúpite. Tak neváhajte a vyberajte!

Aké vrecká a tašky u nás nájdete?

Iste nájdete to pravé - nech to má byť čokoľvek. V našom výbere pre vrecká a tašky nájdete napríklad klasické papierové tašky rôznych veľkostí. Alebo chcete snaď niečo nadštandardného? Potom si pozrite najrôznejšie rýchlouzatváracie vrecia! Že je z čoho vyberať – máme verziu so zipsom, s pruhom, vreckom alebo dokonca i s taškou!

Ale tým to samozrejme nekončí. V našom sortimente nájdete toho ešte oveľa viac – za skvelé ceny!

Praktické ZIP vrecká

Nahliadnite do sortimentu rýchlouzatvarateľných ZIP vreciek. Tu nájdete veľa rozmerov, ako na bižutériou alebo drobné súčiastky až po vrecká , do ktorých sa vmestia katalógy veľkostí A4. Ich uzatváranie je veľmi praktické a tiež sú vyhľadávaným a obľúbeným obalom.

Obmenou môžu byt ZIP vrecká s kapsičkou, ktoré sú určené na vkladanie dokumentácie, letáčikov, návodov alebo ZIP vrecká s bielymi popisnými pruhmi. Ľahko sa na ne píše.

Tak neváhajte pozrite si teraz naše vrecká a tašky sami!

Vrecia pre balenie aj na odpad

Ide Vám predovšetkým o pohodlie Vašich odpadkov? To je pekné od Vás – v tom prípade určite oceníte naše vrecia na odpad. V tých najväčších modeloch nájdu pohodlie aj naozaj obrovské hordy odpadkov naraz!

Chcete vrecia, do ktorých budete môcť zabaliť čokoľvek, kedykoľvek? Potom sa pozrite na naše polyetylénove vrecia. Keď už ste tam – čo tak si namiesto vešiaku zaobstarať niečo originálnejšie?

Napríklad stojan na vrecia? Tak neváhajte vyberajte – máme nielen kvalitné vrecia.


Vyberte si ZIP sáčok, igelitové vrece alebo tašku v našom e-shope!