Baliace materiály proti vlhkosti

Pokiaľ chcete svoj tovar (či súkromné veci) ochrániť pred vlhkosťou, sú samozrejme baliace materiály proti vlhkosti tým najlepším riešením. Ktoré sú, ale najvhodnejšie pre Vás?

Vysúšacie vrecká s vlhkost'ou zatočia

Vysúšacie vrecká sú asi najpohodlnejším a najjednoduchším prvkom v boji proti vlhkosti. Dokážu pohltiť vlhkosť vzduchu až do 36% svojej hmotnosti. Sú odolné voči prachu, preto sú vhodné tiež do priestor vysoko citlivých na prašnosť, ako je farmaceutiká, elektro priemysel, potravinársky priemysel a ďalšie. Sú to skvelé baliace materiály proti vlhkosti ako pre bežné použitie v skladoch, tak pre exportné balenie alebo zámorskú dopravu. Vyberať si možete medzi vysúšacími vreckami a gélovými alebo bentonitovými.


Prezrite si celý sortiment baliaceho materiálu proti vlhkosti na Paketo.sk.

Voľné ​vysúšadlá sa potom hodia predovšetkým pre vysúšanie vzduchu v obaloch a v priemyselných zariadeniach. Každopádne si baliace materiály proti vlhkosti teraz vyberte u nás – máme pre vás množstevné zľavy aj veľký výber.

Kombinácia vysúšacích sáčkov a antikorózne bariérové fólie

Samozrejme pre ochranu tovaru potrebujete ešte niečo navyše. Kombinácia vysúšacích sáčkov a antikoróznej bariérovej fólie vám takmer 100% zaistí bezpečie proti vzdušnej vlhkosti.

Máte dobre zaistený tovar pri preprave? Pre zásielkovú službu? U nás nájdete viac, než len kvalitné baliace materiály proti vlhkosti! U nás nájdete celý systém balenia, ktorý môžete nakúpiť na jednom mieste.


Vyberajte zo sortimentu baliaceho materiálu proti vlhkosti na našom e-shope