Gastro obaly

Potrebujete obaly na víno ​​alebo krabičky na potraviny, výslužky a cukrovinky?

Náš e-shop Vám dokáže ponúknuť čokoľvek. V štandardnej ponuke nájdete niekoľko druhov gastro obalov v rôznych rozmeroch a v rôznych farbách. Stačí si len vybrať. V našich krabiciach budú Vaše cukrovinky, koláčiky alebo potraviny v bezpečí a elegantne zabalené.

vyrobené z kvalitnej vlnitej lepenky. Ak Vám nebude vyhovovať rozmer, dokážeme Vám vyrobiť krabicu na mieru, podľa Vašich požiadaviek. Ponúkame gastro krabice vo všetkých rôznych farebných prevedení vrátane krabíc s dizajnovou potlačou.

Krabičky na výslužky s potlačou aj bez nej

Organizujete oslavu narodenín, svadbu, večierok alebo firemnú akciu a potrebujete pekný obal na výslužky, v ktorých si hostia odnesú sladkú spomienku na Váš večierok? Naše malé krabičky na výslužky sú ideálne pre tieto príležitosti. Vyberať môžete z niekoľkých jednofarebných prevedení alebo krabičky na výslužky s potlačou.

Ich konštrukcia je ideálna pre odnos takéto malé pozornosti a nakúpite je lacno a to v niekoľkých farbách.

Krabica na pizzu

Môžete urobiť tú NAJLEPŠIE pizzu na svete – ale pokiaľ ju zabalíte do nekvalitného obalu? Prilepí sa na veko, premastí krabicu zo spodu ... je snáď treba hovoriť viac? Skrátka katastrofa, žiadna chutná pizza – k tej predsa patrí pôžitok po všetkých stránkach. Obaly na pizzu sa teda rozhodne neoplatí podceňovať!

Ale to neznamená, že sa s nimi musíte zbytočne veľa trápiť. U nás teraz nájdete tie najvhodnejšie obaly – jednoducho a prehľadne! A nehovoriac o úžasných cenových podmienkach – čím viac gastro obalov si nakúpite, tým výhodnejšie je dostanete! Tak neváhajte a vyberajte!

Pevné krabice na torty

Cukrárky sa často stretávajú s problémom, do akej krabice zabaliť ťažkú tortu, s ktorou si dali takú prácu. Torta váži 5 kg, je krásne nazdobená, lenže, ako ju zabezpečiť, aby pri transporte nedošlo k nešťastiu. Skvelé riešenie je na dosah ruky!

Naše tortové krabice sa skladajú z troch častí. Nízkeho dna pre jednoduché vkladanie torty do krabice, pevného plášťa a veka. Krabica je pevná a praktická. Čím viac krabíc nakúpite, tým väčšiu množstevnú zľavu od nás dostanete. Nakupujte už dnes a vyriešte problém s balením tort!

Ideálna prepravka na ovocie a zeleninu?

Naše nové kartónové prepravky Vám skvele poslúži ako pomocník pri prenášaní a preprave napríklad ovocia a zeleniny, alebo iného tovaru. Vďaka skvelej konštrukcii nie je potrebné ich lepiť. Sú dodávané v rozloženom stave, čo umožňuje ich lepšie skladovanie, ktoré je úsporné na priestor. Vyrábajú sa v dvoch základných konštrukciách, záleží na Vašich potrebách, ktorú vlastnosť prepravky uprednostníte.

Krytie prepravky na kratších stranách je vhodnejšie, ak chcete bezpečne zaistiť stohovanie na seba. Vďaka vystúpeným zámkom nedochádza k posunu prepraviek, ak sú stohované. Krytie na dlhších stranách naopak chránia viac tovaru proti pokrčeniu alebo tlaku. Výber je na Vás!

Skvelé je, že čím viac kartónových prepraviek nakúpite, tým väčšiu množstevnú zl'avu od nás získate.


Vyberte si ideálny gastro obal v našom e-shope!