Kartonové obaly

Ak potrebujete nájsť kartónové obaly a krabice, ktoré dokonale sadnú a ochráni, potom ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete na jednom mieste celú škálu obalov, ktoré vyriešia vaše problémy so skladovaním či prepravou. Či už potrebujete akúkoľvek veľkosť a máte akékoľvek nároky – máme pre vás pripravené tradičné i netradičné rozmery.

Kartónové obaly všetkých vel'kostí

Potrebujete klasické krabice? Potom sú pre vás pripravené naše klasické kartónové obaly. Pre bežné potreby zrejme oceníte kartóny z trojvrstvovej alebo päťvrstvovej lepenky. Nestačí? Potom sú pre vás naše paletové boxy určite tým pravým. V našej ponuke pre kartónové obaly nájdete napríklad aj tubusy, malé i veľké, trojvrstvové, päťvrstvové ... len si ráčte vybrať!

Pozrite sa na celú ponuku kartónových krabíc na Paketo.sk

Potlač všetkých druhov vlnitých lepeniek

Ak potrebujete malosériovú sadu krabíc s potlačou alebo reprezentatívnu krabicu s veľmi kvalitnou tlačou, ste na správnej adrese.

Tlačíme technológiou digiálnej tlače, ktorá zaručuje tú najvyššiu kvalitu. Vyrábame a tlačíme krabice už malých sérií! Obráťte sa na nás, vypracujeme vám cenovú ponuku a technické riešenie kartónového obalu zadarmo.

Zaoberáme sa najmä individuálnym riešením výroby a potlače krabíc na zákazku. Vyrábame a tlačíme nielen kartónové krabice, ale tiež propagačné POS/POP stojany, stojančeky a ďalšie druhy kartónových výrobkov.

Kartónové obaly a ovel'a viac

A čím krabicu stiahnete a zaistíte, ak je potrebné? Hodila by sa napríklad viazacia páska? Samolepiaca páska? Bublinková fólia? Či už potrebujete z tejto oblasti čokoľvek, naše stránky nesklamú! Neváhajte a vyberajte!

Sťahujete sa? Vyberte si z našej novej rozmanitej ponuky sťahovacích a úložných krabíc.

K dispozícii máme všetky možné veľkosti a typy. Od klasických klopových krabíc z 5-vrstvovej lepenky, cez dobre vyzerajúce kartovoné krabice s vekom, potlačené úložné krabice až po špeciálne sťahovacie krabice, ktoré vás dostanú. Disponujú vysokou nosnosťou a stabilitou vďaka zdvojenému dnu a stenám. Sú praktické, ľahko sa skladajú (bez lepenia) a sú za úžasné ceny!


Vyberte si ideálnu kartónovú krabicu v našom e-shope!