Baliace fólie

Či už potrebujete baliacu fóliu na čokoľvek, v našom širokom sortimente ľahko nájdete to pravé. Je libo stretch fólie do stroja? Budete s ňou baliť dosky na stavbe? Alebo chcete ochrániť svoje cennosti pri sťahovaní? Tovar pre zákazníkov? V každom prípade u nás nájdete to pravé!

A ešte lepšia správa - nízke ceny! Potrebujete nakúpiť fóliu vo veľkom? V tom prípade budete mať radosť - čím viac fólie si u nás kúpite, tým väčšiu množstevnú zľavu získate!


Nakupujte fólie na našom e-shope Paketo.sk

Aký typ fólie vybrat'?

Pre pomoc pri uskladnení, prevážanie či pre lepšiu fixáciu menších aj väčších krabíc alebo predmetov sa pozrite na naše prieťažné stretch fólie. Môžete si vybrať z niekoľkých šíri. Od malé ručné verzie o šírke 100 mm až po šírke role 0,5 m. Chcete ochrániť tovar pred slnkom alebo nemá byť obsah jednoducho videný ostatnými? Kúpte čiernu stretch fóliu.

Pre ochranu menších predmetov proti nárazom najmä pri preprave alebo napríklad pri sťahovaní vám budú pravdepodobne vyhovovať role bublinkovej fólie.

Ak potrebujete chrániť tovar pred vlhkom v sklade alebo pri preprave, je práve pre vás určená fólia bariérová, ktorá chráni kovové výrobky pred nežiaducou vlhkosťou. Týchto fólií nájdete na našom e-shope hneď niekoľko typov. Od obyčajného prevedení až po štvorvrstvovou bariérovú fóliu, ktorej vnútorná strana je opatrená polyesterovou vrtvou. Táto fólia je určená pre tovar, ktorého povrch je náchylný k oderom.


Vyberte si zo sortimentu fólií na našom e-shope