Baliaci papier

Hľadáte kvalitný baliaci papier? Nemienite sa tým zbytočne dlho zaoberať - proste len chcete nakúpiť túto nutnosť čo najrýchlejšie, ale samozrejme výhodne? Tak, aby Vám vyhovovala? Potom sú naše stránky tým najlepším miestom!

U nás nájdete najrôznejšie typy baliacich papierov – rýchlo a prehľadne. POZOR! Čím viac papierov si u nás objednáte, tým výhodnejšiu cenu získate!


Neváhajte a využite práve prebiehajúcich akčných ponúk!

Nakupujte na našom e-shope Paketo.sk

Najrôznejší baliaci papier

Pre menšie i veľké predmety môžete využiť baliaci papier v rolkách alebo baliaci papier v hárkoch. Záleží na vás, s čím sa vám bude lepšie pracovať. Vyberať môžete z niekoľkých šíri. Hľadáte baliaci papier, ktorý dokáže tiež ochrániť tovar pred koróziou? V tom prípade potrebujete antikorózny baliaci papier.

Jedná sa o ekologicky nezávadný papier, ktorý je napustený inhibítory korózie s postupným uvoľňovaním. Tým dokáže vaše kovové produkty udržať aj dlhší dobru bez hrdze.

Baliace papiere a ovel'a viac

Zrejme budete potrebovať aj ďalšie vybavenie. Nejaké viazacie pásky? Alebo vrecká? Fixačné baliace materiály? Vo svete bezpečného balenia u nás nájdete všetko možné, nie len baliace papiere, tak rýchlo vyberajte!


Vyberte si zo sortimentu baliaceho papiera na našom e-shope