Úložné a st'ahovacie krabice

K dispozícii máme všetky možné veľkosti a typy úložných krabíc. Od klasických klopových krabíc z 5-vrstvovej lepenky, cez dobre vyzerajúce kartonové krabice s vekom až po špeciálne sťahovacie krabice, ktoré Vás dostanú. Disponujú vysokou nosnosťou a stabilitou vďaka zdvojenému dnu a stenám. Sú praktické, ľahko sa skladajú (bez lepenia) a sú za úžasné ceny!

Uložte nepotrebné veci do pekných krabíc a kedykoľvek sa k nim vráťte. Nechýba ani ponuka úložných boxov s potlačou. Majte poriadok vo veciach po celý rok.


Štýlové úložné krabice za super ceny nájdete na Paketo.sk.

Dizajnové úložné krabice s potlačou

Nevyhovujú vám krabice jednofarebné? Ak majú byť úložné krabice na očiach, mali by tiež pekne vyzerať. Preto sme do sortimentu zaradili tiež úložné krabice s potlačou. Vyberať môžete z niekoľkých veľkostí a niekoľkých farebných prevedení.

Špeciálne požiadavky na rozmery a potlač krabíc samozrejme riešime tiež. Stačí si zadať požadovaný rozmer a grafiku a vyrobíme vám krabicu priamo na mieru počas niekoľkých málo dní. A to už od malého množstva!

Špecializujeme sa na malosériovú výrobu a individuálne riešenie výroby a potlače krabíc.

Klasické aj špeciálne st'ahovacie krabice

Pri sťahovaní každý zháňa krabice kde sa dá. Ale nepomýšľa na fakt, že nie každá, už použitá krabice, je tiež dostatočne pevná. Na Paketo.sk si môžete vybrať z celej rady sťahovacích krabíc.

Niekomu postačí klasická klopová krabica pre strednú záťaž, niekto preferuje skutočne pevné sťahovacie krabice so zdvojenými stenami, zosilneným dnom a úchyty pre ľahšiu manipuláciu.

Alebo je libo len krabica s vekom, ktorú následne využijete ako krabici úložnú?


Vyberte si zo sortimentu úložných krabíc na našom e-shope