Fixačné materiály a výplne

Praktické i dekoratívne - také fixačné materiály nájdete v našej ponuke. Vyberte si fixáciu presne podľa povahy vášho tovaru. Fixácia predmetu v krabici pri preprave je nutnosťou. Nech zasielate poháre, elektroniku alebo veľké a ťažké tovaru, s našimi fixačnými prostriedky ochránite čokoľvek.

Najrôznejšie fixačné materiály - a tá cena?

Máme pre vás pripravený skutočne široký výber fixačných materiálov. Chcete niečo profesionálneho, ľahučkého a pritom dobre tlmiace nárazy? V tom prípade sú pre vás veľmi vhodné fixačné telieska FLO-PAK. Ak vám postačí najlacnejší spôsob fixácie, kúpte si na paketo.sk Sizzlepak alebo drevitú vlnu. Ušetríte a zároveň tieto materiály môžete použiť ako prírodné dekoráciu do krabice.

Ak potrebujete ochrániť ťažšie predmety, ideálny je Kartofix. Jedná sa o vlnitú lepenku, ktorá je upravená do podoby skvelého fixačného materiálu.


Prezrite si celý sortiment fixačných baliacich materiálov na Paketo.sk.

Nielen fixačné materiály ochráni váš tovar

Pokiaľ vám ide o bezpečie vášho tovaru, je veľa ďalších produktov, ktoré u nás iste oceníte. Čo napríklad bublinková fólia? Materiály proti vlhkosti? Tak vyberajte - nielen fixačné materiály!

Tak si vyberte u nás - máte z čoho! Čím väčšie množstvo fixačných materiálov si objednáte, tým výhodnejšiu cenu vám urobíme!


Prezrite si sortiment fixačných materiálov a výplní na našom e-shope