Kartónové POS/POP na zakázku

Kartónové podlahové alebo pultové displeje, stojany a bannery sú vynikajúcou náhradou drahých plastových alebo drôtených variantov. Nekladú sa medze tvaru, výške ani grafickému spracovaniu.

My dokážeme tieto reklamné produkty a veľa ďalších vyrobiť a potlačiť na zákazku už od 1 kusu! Odlíšte sa od konkurencie a obráťte sa na nás s dopytom.


Viac informácií o POS/POP materiáloch nájdete na našom špecializovanom webe Paketo.one

Jednoduché kartónové stojany na prospekty

Aj katalógy alebo letáky na predajnom pulte môžu byť kultúrno uložené a mať svoje miesto. Nemusí sa len tak váľať. Využite našich kartónových stojanov na prospekty.

Sú vyrobené z biele vlnitej lepenky, ktorá umožňuje nalepenie alebo natisknutá firemného loga na voľný priestor goliera.


Vyberte si zo sortimentu kartónových stojanov na našom e-shope

Potrebujete l'ahký a skladný nábytok na vel'trh či výstavu? Stavte na nábytok z kartónu!

Aj na tento spôsob prezentácie formou kartónových promo výrobkov sme mysleli a vyrobili sme pre vás na ukážku kartónový nábytok, ktorý sa dá potlačiť vašej formou prezentácie a skvele tak doplní napríklad malé firemné priestory pre čakanie na schôdzku alebo veľtržné stánky vašej spoločnosti.


Celú ponuku kartónového nábytku nájdete na Paketo.sk.

Kartónové regálové zásobníky

Skvelým pomocníkom pre udržanie poriadku v predajni alebo v sklade, pokiaľ ide o drobné predmety, sú kartónové regálové zásobníky. Dajú sa jednoducho vkladať do regálov alebo len tak na police.

Odmenou pre Vás je, že čím viac výrobkov nakúpite, tým väčšiu zľavu od nás dostanete. Nakupujte už dnes na Paketo.sk a využite predajných akcií, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme!


Vyberte si zo sortimentu regálových zásobníkov na našom e-shope